במידה והמוצר שהזמנתם זמין במלאי משלוח חינם לכל רחבי הארץ עד שלושה ימי עסקים

A little about Breitling

בשנת 1884 ייסד לאון ברייטלינג, שהיה שען במקצועו, את חברת ברייטלינג בשווייץ, בהיותו בן 24 בלבד. ברייטלינג התמחה בייצור שעונים למטרות מדעיות וטכניות בעיקר. כאשר הלך לעולמו בשנת 1914, תפסבנו, גסטון, את המושכות והחל לנהל את החברה.

גסטון הבין את הפוטנציאל שבשעוני יד והוציא לעולם את שעון הכרונוגרף הראשון, ששימש לציוד כמעט חובה לטייסים במלחמת העולם הראשונה

בשנת 1932 עבר ניהול החברה לידי בנו של גסטון (נכדו של לאון) – וילי, אשר המשיך לפתח את החברה עד שבשנת 1936 הפכה ברייטלינג לספק השעונים הרשמי של חיל האוויר המלכותי של בריטניה.
בשנת 1952 נולד דגם ה״נאוויטיימר״ הראשון, השעון הראשון בעולם שהיה משופע בחוגות מדידה לטייסים וכעזרלניווט. בשנים אלו הפכה ברייטלינג לשם נרדף לשעוני טייסים בכל העולם , לא רק לשעוני יד, אלא אף לשעונים בתוך תא הטייס עצמו.

מאז, ברייטלינג לא שקטה על שמריה והפכה לשם נרדף לשעוני עבודה מדוייקים ששימשו למדידות זמנים רשמיותבמירוצים כמו ג׳ירו דאיטליה, טור דה פראנס ועוד. גם בתחום שעוני הצלילה, הציבה ברייטלינג את דגם ה״סופראושן״מאז שיצא בשנת 1957, בצמרת טבלת שעוני הצלילה הפופולריים בעולם.

את מגוון השעונים הקיים כיום של ברייטלינג ניתן לחלק למשפחות הבאות:

  • שעוני טייסים – Aviator, Navitimer, Cockpit, AeroSpace
  • שעוני צלילה – SuperOcean
  • שעוני כרונוגרף כללים – Chronomat, Colt
  • שעוני דרס – Galactic, Premier, TransOcean
  • שעונים מקצועיים טכניים – Emergency, ExoSpace,

ברייטלינג כיום היא אחת מחברות השעונים השוייצריות המובילות בעולם. היא ידועה בשימוש בחומרים איכותיים(טיטניום, ספיר, זהב, פחמן (קרבון), וחומרים קרמיים), בעיצובים מתקדמים ונועזים, טכנולוגיות חדישות ומנגנוני ביתמורכבים שמציבים רף גבוה בשוק השעונים העולמי.

את שעוני ברייטלינג ניתן לראות ולקנות בבוטיק ברייטלינג, אצלנו ב ״אסטרל״ שעונים. נשמח לייעץ, להראות ולעזורלכם לבחור את השעון הבא שלכם באווירה משפחתית. הקפה עלינו!

חפש/י את השעון שלך