במידה והמוצר שהזמנתם זמין במלאי משלוח חינם לכל רחבי הארץ עד שלושה ימי עסקים

IWC – דגם טורביון ייחודי במהדורה מוגבלת

IWC השיקה לאחרונה דגם מעניין וייחודי מאוד מסדרת ה ״ביג פיילוט״ שלה, דגם ״קונסטנט פורס טורביון״, מהדורה מוגבלת של 15 יחידות בלבד. השעון יוצר במחווה לעולם המירוצים המוטורי, הטכנולוגיה המתקדמת והחומרים המתקדמים.

אז מה יש בדגם הזה שהופך אותו לכזה מיוחד?

זה מתחיל עם הגוף…עשוי כולו מסרטוניום (שזו תערובת של חומר קרמי וטיטניום…יתרונות החוזק של החומר הקרמי משולבות עם הקלות והעמידות של הטיטניום) בקוטר 46 מ״מ עם גב שקוף, עמידות למים של 60 מטרים ועובי של 13.5 מ״מ.

הלוח בצבע שחור מרהיב, שוליו מעוצבים בהשראת מערבולות האוויר של מטוסי הסילון. על גבי הלוח אפשר למצוא חלון לצפייה במנגנון הטורביון (עליו בהמשך), חוגה לחיווי שעות העתודה (מעוצבת בהשראת מד מהירות) שנשארו במנגנון וחוגת מצב ירח. המחוגים והאינדקסים מצופים סופר לומינובה לנראות גבוהה בחשיכה.

החלק הייחודי באמת זה כמובן מנגנון הטורביון (שניתן לראות אותו דרך חלון שקוף שבלוח), שכדי לתת לו מקום של כבוד ״הוזזו״ שאר החוגות ובאזור השעה 9 ניתן לצפות בפעולתו.

כמובן שכל המנגנון הוא מנגנון בית המיוצר בלעדית על ידי IWC , קליבר 94800 , מתיחה ידנית, תדר 2.5 הרץ, עם 96 שעות עתודה (4 ימים) ו – 41 אבנים. זהו מנגנון ייחודי מאוד שנבנה בעבודת יד על ידי השענים המומחים של IWC. הטורביון שבמרכזו מהווה למעשה יצירה הורולוגית מתקדמת בכך שפטנט ה״כח קבוע״ מספק למעשה העברה רציפה מתמדת של אנרגיה לקפיצים ולגלגלי השיניים שבמנגנון, תוך כדי ניטרול של כוחות הכבידה וזעזועים חיצוניים. חלקי המנגנון מושחרים וניתנים לצפייה דרך הגב השקוף.

הרצועה מעור, מעוצבת גם היא בהשראת עולם המירוצים עם מיקרו-פייבר ואלקנטרה (בדומה לחומרים המשמשים לריפוד מכוניות ספורט ובהגה שלהן).

כאמור, זהו דגם שמיוצר במהדורה מוגבלת של 15 יחידות בלבד, מחיר מחירון הוא כ-240,000 אירו (בחו״ל).

 

חפש/י את השעון שלך