במידה והמוצר שהזמנתם זמין במלאי משלוח חינם לכל רחבי הארץ עד שלושה ימי עסקים

אומגה ספידמסטר – הצד האפל של הירח – חדש

בשנת 1969 הייתה זאת חללית האפולו 11 להיות הראשונה לנחות על הירח ובכך לראשונה בהיסטוריה בן אנוש דרך על אדמת הירח .
אותו דגם אגדי ואייקוני של אומגה ספידמאסטר שנבחר ע״י נאס״א ללוות את המשימה, נענד ע״י האסטרונאוט הידוע ניל ארמסטרונג, שהיה הראשון לדרוך על הירח. השעון שומר על כשירותו עד היום ועדיין מחזיק בתואר השעון הרשמי של נאס״א למשימות חלל.
אבל, לצעד הקטן הזה על אדמת הירח קדמו צעדים רבים…כזאת הייתה האפולו 8, שבמידה רבה הכינה את הקרקע לאותה נחיתה מפורסמת, כמובן שגם באפולו 8 וגם ב-11 ענדו האסטרונאוטים את אותו דגם אומגה מפורסם.
בהשראת אותו דגם, משיקה אומגה את הדגם המופלא הזה, שמנציח בצורה מוחשית עוד יותר את אותו אירוע מכונן, שזכור כאחד האירועים הגדולים ביותר בחברה האנושית כולה, ולא שוכח להזכיר גם את מה שקדם לכך.
השעון כולל לוח מדהים שבנוי ממש כמו מיני מודל, עם דגשים יוצאי דופן לפרטים הקטנים של אדמת הירח, כאשר מחוג השניות הוא למעשה דגם מוקטן של חללית האפולו 8.
הלוח לא עוצר שם וממשיך גם בגב השעון, כאשר חלקים שלמים במנגנון (המוצג בבירור דרך גב השעון השקוף) משמשים כמעין המשך ללוח ומציגים גם הם את אדמת הירח.
השעון בקוטר של 44.25 מ״מ עם גוף קרמי מושחר ורצועת סיליקון איכותית ברוחב 21 מ״מ. זכוכית השעון מקדימה ומאחור היא ספיר קריסטל.
עמידות השעון למים היא עד ל50 מטרים.
השעון מצויד במנגנון בית מתיחה ידנית עם פונקציית כרונוגראף, בעל 50 שעות עתודה ויכולות אנטי מגנטיות מרשימות, כמצופה ממנגנון שמוסמך לטיסה לחלל.
להתרשמות ממגוון שעוני אומגה מוזמנים לבקר בבוטיק אומגה, אצלנו באסטרל שעונים ותכשיטים.
כתב : מידן לייבל

חפש/י את השעון שלך