במידה והמוצר שהזמנתם זמין במלאי משלוח חינם לכל רחבי הארץ עד שלושה ימי עסקים

בל אנד רוס במהדורה מוגבלת BR 01

בל אנד רוס משיקה דגם חדש ומיוחד עשוי כולו ספיר קריסטל ובמרכזו סמל גולגולת כחול.
לפני שנצלול למפרט הטכני של השעון, כמה מילים על השילוב בין אומנות מודרנית ואותו סמל גולגולת מפורסם. סמל הגולגולת עם שילוב 2 העצמות מוכר לכולנו בעיקר כסמל המפחיד שמתנוסס על דגלי ספינות הפירטים בעת העתיקה. על אף שרוב שודדי הים הניפו דגלים ידידותיים על מנת להטעות את הספינות השכנות המתקרבות, היו רק מעטים (והמפורסם שבהם אדוארד אינגלנד) שהניפו דגל מסוג זה על מנת להפחיד ולגרום לאויביהם להיכנע במהירות. השימוש של בל אנד רוס באותו סמל מפורסם תוך כדי שהם מעניקים לו מראה אחר לחלוטין מודרני ואקלקטי הוא אומנות מודרנית לשמה.
השעון בקוטר של 45 מ״מ ומיוצר במהדורה מוגבלת של 25 יחידות בלבד.
גוף השעון, הזכוכית והמכסה האחורי עשויים ספיר קריסטל ומספקים מראה צלול ומושלם לגולגולת הכחולה המורכבת על גלגלי השיניים הבוקעים מתוכה. פה הגולגולת נפתח ונסגר כאשר מותחים את המנגנון ע״י סיבוב הכתר, ובראש הגולגולת נמצא הלב הפועם של השעון, גלגל הבאלאנס החשוף והיפה שמוסיף עניין ותנועה לשעון.
המנגנון הוא מכני מתיחה ידנית בעל 48 שעות עתודה ו-21 אבנים, רצועת השעון עשויה סיליקון שקוף איכותי ונוח שמשתלב נהדר עם מראה השעון.
לפרטים נוספים והתרשמות ממגוון ענק של שעוני בל אנד רוס, אתם מוזמנים לבוטיק בל אנד רוס היחידי בארץ אצלנו באסטרל שעונים ותכשיטים.
כתב : מידן לייבל

חפש/י את השעון שלך