במידה והמוצר שהזמנתם זמין במלאי משלוח חינם לכל רחבי הארץ עד שלושה ימי עסקים

A little about the Omega company

לכל שעון אומגה סיפור משלו.

הכל התחיל בשנת 1848, בה החל לואי ברנט, צעיר מוכשר בן 23 מהעיירה השוויצרית לה-שו-דפון, להרכיב שעוני כיסמחלקים מקומיים. החברה קיבלה את שמה משמו של המנגנון שהורכב בשעונים בשנים הראשונות. ברנט מכר אתשעוניו באירופה עד שנפטר. בניו המשיכו את דרכו ועד שנות ה- 70 של המאה שעברה הם הפכו ליצרן השעוניםהגדול בשוויץ והשלישי בגודלו בעולם.

 

מאז, טיפסה אומגה אל פסגת יצרני השעונים השוויצרים והינה אחד המותגים הנחשקים ביותר בעולם השענות. שעוניאומגה שומרים על ערכם ומהדורות מיוחדות הופכות לפריטים נחשקים מיד עם יציאתם.

 

כמה אבני דרך חשובות בדרכה של אומגה :

 

  • שעוני אומגה נבחרו על ידי נאס״א להיות שעון היד של האסטרונאוטים, לנחיתתם על הירח (1969) לאחר שנבחרובקפידה אחרי מבחנים רבים וקשים, מול שאר היצרנים בעולם. (הדגם שנבחר הוא ה״ספידמאסטר״ שעד היוםמשווק במהדורות מיוחדות ומגוונות). מיותר לציין שמאז הוא שימש כשעונם האישי של כל האסטרונאוטים
  • החל משנת 1995, אומגה מזוהה עם ג׳יימס בונד בסדרת סרטי הקולנוע, כאשר שעוני אומגה, הפכו לסימנו המזוההביותר של הסוכן החשאי. (החל מדגם הסימאסטר הראשון וכלה בדגם הסימאסטר האחרון שיצא זה מכבר)
  • אומגה תומכת במגוון רחב של אירועי ספורט, אולימפיאדות שונות (החל משנת 1932), תחרויות שחיה וגולף.

לאומגה יש חמש משפחות עיקריות:

  • קונסטליישן – שעוני דרס איכותיים, לנשים ולגברים
  • סימאסטר – שעוני צלילה (כולל של ג׳יימס בונד..), אקווה טרה, ריילמאסטר, פלאנט אושן ופלופרוף.
  • ספידמאסטר – שעוני כרונוגרף ומדידות (כולל ״שעון הירח״ שהוזכר לעיל)
  • דה וויל – שעוני דרס יוקרתיים ויחודיים (כולל טורבילון) לנשים ולגברים, טרז׳ור ופרסטיז׳.
  • מיוחדים – שעוני כיס ומהדורות מוגבלות

אומגה כיום היא אחת מחברות השעונים השוויצריות המובילות בעולם ושמה מהווה שם נרדף למצויינות בתחום. היאידועה בשימוש בחומרים איכותיים (טיטניום, ספיר, זהב, פחמן (קרבון), וחומרים קרמיים), בעיצובים על-זמניים, טכנולוגיות חדישות ומנגנוני בית מורכבים שקיבלו את ההסמכות הגבוהות ביותר לעמידות (״מאסטר כרונומטר״), דיוקואמינות, ומהווים סמן ימני בתחום.

 

את שעוני אומגה ניתן לראות ולקנות בבוטיק אומגה, אצלנו ב ״אסטרל״ שעונים. נשמח לייעץ, להראות ולעזור לכםלבחור את השעון הבא שלכם באווירה משפחתית. הקפה עלינו!

חפש/י את השעון שלך