במידה והמוצר שהזמנתם זמין במלאי משלוח חינם לכל רחבי הארץ עד שלושה ימי עסקים

Get to know the BR05 series!

הסדרה החדשה מבית בל&רוס מציגה עיצוב ייחודי וחדשני של גוף פלדה בקוטר 40 מ״מ ובעובי של 11 מ״מ בלבד ורצועה המשולבת בגוף השעון בצורה מושלמת.
בדומה לסדרות BR01 ו BR03 ששאבו את עיצובן משעוני תא הטייס, גם סדרת BR05 קיבלה את ההשראה מעולם התעופה, עם ספרות גדולות עשירות בסופר לומינובה שנותנת חיווי ברור של השעה בכל מצב תאורה, גוף מרובע עם 4 ברגים לחיזוק בפינות וחלון תאריך – כל אלו משתלבים בעיצוב שלא ניתן לטעות בו.

לסדרה החדשה יש כתר מתברג עם הגנה, רצועות שונות (סיליקון או מתכת), מנגנון BR321 מבוסס סליטה 300 עם 38 שעות עתודה בתדר 4 הרץ וזכוכית ספיר מצופה בעלת ציפוי למניעת השתקפות. הסדרה בעלת עמידות למים של 100 מטרים ומצויידת בגב שקוף המאפשר לצפות בפעולת המנגנון הייחודי שקיבל תוספות עיצוביות מבית בל&רוס.

בסדרה החדשה תוכלו למצוא חמישה דגמים -שלושה מפלדה עם צבעי לוח שונים (שחור, אפור או כחול), דגם מוזהב (18 קראט), ודגם הסקלטון שהינו מהדורה מוגבלת של 500 יחידות בעולם בלבד

את הסדרה החדשה ניתן לרכוש בבלעדיות ב ״אסטרל שעונים ותכשיטים״ בנתניה. בואו אלינו והתרשמו גם אתם ממגוון הדגמים הרחב הקיים בחנות. באווירה משפחתית וניסיון מצטבר של שנים רבות, נשמח לייעץ לכם בבחירת הדגם המתאים לכם ביותר. הקפה עלינו!

חפש/י את השעון שלך